Дата: від до Скинути

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта Парафіївської селищної ради

«Про затвердження порядку встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання і водовідведення для населення та інших  споживачів Парафіївської селищної ради»

14:10 09.04.2020

У зв’язку з карантином, введеним на території України для унеможливлення поширення COVID-19, всі центри крові в нашій державі перебувають у кризовому стані через дефіцит донорської крові.

13:35 09.04.2020

Збільшено граничний обсяг доходу, що дає право застосовувати  спрощену систему оподаткування

Збільшено граничний обсяг доходу, що дає право застосовувати спрощену систему оподаткування

Законом України від 30 березня 2020 року № 540-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)» внесено зміни для спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності.

13:32 09.04.2020

ОГОЛОШЕННЯ !

Відповідно до розпорядження  селищного голови № 52 від 07.04.2020 року скликана п’ятдесят третя  сесія Парафіївської селищної ради сьомого скликання, яка відбудеться 15 квітня  2020 року  о 14 годині в приміщенні Парафіївського селищного будинку культури.

09:03 08.04.2020

Правом на отримання податкової знижки вже скористалися  1868 громадян Чернігівщини

Правом на отримання податкової знижки вже скористалися 1868 громадян Чернігівщини

За інформацією управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Чернігівській області, з початку року громадяни Чернігівщини подали 1868 податкових декларацій про майновий стан і доходи для отримання  податкової знижки. Загальна сума на повернення з бюджету становить 5,2 млн гривень.

08:56 08.04.2020

До уваги платників податку на майно

Законом України від 30.03.2020 № 540-IX  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» було внесено зміни до Підрозділу 10. «Інші перехідні положення» Податкового кодексу України в частині податку на майно.

13:30 07.04.2020

ДПС: надання кваліфікованих електронних довірчих послуг здійснюється за попереднім записом

Для забезпечення надання кваліфікованих електронних довірчих послуг (ЕДП) на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусу COVID-19 на території України та дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»,Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг Інформаційно-довідковий департамент ДПС забезпечує платників електронними ключами для онлайн доступу до електронних сервісів.

13:23 07.04.2020

На Чернігівщині у березні зібрано понад 885 млн гривень  податків і зборів

На Чернігівщині у березні зібрано понад 885 млн гривень податків і зборів

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомляють, що до бюджетів усіх рівнів у березні 2020 року платниками області сплачено 885,4 млн грн податків та зборів. Рівень відповідного періоду минулого року перевищено на 6,8 відс. або на 56 млн гривень.

08:38 07.04.2020