Дата: від до Скинути

Куди подається декларація про доходи,  якщо місце проживання не співпадає з місцем реєстрації?

Куди подається декларація про доходи, якщо місце проживання не співпадає з місцем реєстрації?

В Головному управлінні ДПС у Чернігівській області роз'яснили платникам податків, які, відповідно до норм чинного законодавства зобов’язані (мають право) подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи отримані у минулому році, але на даний час проживають не за місцем реєстрації (прописки), а в іншому місці, що вони мають подати декларацію до органу державної податкової служби за податковою адресою, тобто за місцем реєстрації згідно з паспортними даними.

08:26 11.02.2020

Протягом січня платники Чернігівщини сплатили майже 920 мільйонів гривень податків

До бюджетів усіх рівнів платники Чернігівської області у січні 2020 року сплатили 919,5 млн грн податків та зборів. Рівень відповідного періоду минулого року перевищено на 8,9 відс. або на 74,9 млн гривень.

08:22 11.02.2020

Викрито міжрегіональний канал постачання спирту

Як повідомлялось раніше, у січні поточного року співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області було викрито підпільний цех з виробництва фальсифікованих алкогольних напоїв. Це дозволило у подальшому задокументувати та перекрити великий міжрегіональний канал з постачання оптових партій спирту та алкогольного сурогату.

11:41 10.02.2020

Щодо значення коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що згідно листа Держгеокадастру від 03.01.2020 року № 6-28-0.22-38/2-20 індекс споживчих цін за 2017-2023 роки, що використовується для визначення  коефіцієнта  індексації  нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується із зазначенням 100 відсотків.

10:46 07.02.2020

Своєчасно сплачуйте ЄСВ, щоб уникнути податкового боргу

Головне управління ДПС у Чернігівській області нагадує, що своєчасна сплата єдиного внеску гарантує громадянам право на соціальний захист, а це: соціальні гарантії на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, гідне пенсійне забезпечення та інші виплати. Юридичним особам та фізичним особам-підприємцям, членам фермерських господарств, особам, які провадять незалежну професійну діяльність - завжди слід пам’ятати, що несвоєчасна сплата і накопичення заборгованості з єдиного внеску призводить до негативних наслідків та фінансових санкцій.

13:43 05.02.2020

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечують половину надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

У 2019 році до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено більше 5,5 млрд грн податків і зборів. У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомляють, що це становить 51 відс. від загальної суми надходжень минулого року.

16:23 04.02.2020

До уваги підприємців! Наступає період подання річної звітності! Не забудьте подати звіт до 9 лютого!

Фізичні особи — підприємці, у тому чис­лі ті, які обрали спрощену систему оподат­кування, формують і подають за себе звіт згідно з додатком 5 (форма № Д5) за звітний період 2019 рік до 09 лютого 2020 року.

17:21 03.02.2020