Нюанси оподаткування нерухомості: якщо у власності - будинок і квартира

Відповідно до п.п. 266.1.1 п. 266.1 ст. 266 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – Кодекс) платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості.

08:35 21.02.2020

Як задекларувати спадщину чи подарунок, отримані впродовж 2019 року

Для декларування доходів громадян-спадкоємців або громадян, які отримали подарунок, розподіляють на дві категорії: ті, хто зобов’язані подати річну декларацію та ті, хто має право подати декларацію. До якої з категорій віднести спадкоємця залежить від ступеня його споріднення зі спадкодавцем, а також резидентського статусу.

08:34 21.02.2020

Ціна неуважності - зменшення розміру пенсій

ЄСВ звітність, яку подають роботодавці щодо своїх працівників, доволі складна тому, звичайно ж, можливі і помилки. Але ціна неуважності - зменшення розміру пенсій та страхового стажу в майбутньому, правильність обчислення допомоги по безробіттю, лікарняному, та іншим соціальним виплатам тощо. І навіть якщо  платники єдиного внеску своєчасно та в повному обсязі нараховували та сплатили ЄСВ , але припустилися помилок в  наданні персональних даних – людині стаж не зараховується.

17:57 19.02.2020

Про негативні наслідки заборгованості з ЄСВ

В управлінні по роботі з податковим боргом Головного управління ДПС у Чернігівській області інформують, що протягом 2019 року платниками  Чернігівщини сплачено 4,8 млрд грн єдиного внеску. Спостерігається високий відсоток добровільної сплати єдиного внеску. Поряд з цим, станом на початок січня 2020 року заборгованість зі сплати єдиного внеску по Чернігівській області склала 204 млн грн, з яких 134 млн грн - борг фізичних осіб-підприємців.

17:47 19.02.2020

Як задекларувати спадщину чи подарунок, отримані впродовж 2019 року

17:45 19.02.2020

Чернігівська ОДА закликає спільно протидіяти незаконним рубкам лісів

На Чернігівщині активізована робота з протидії незаконному обігу деревини. Зокрема, діє обласний штаб з координації роботи з протидії незаконним рубкам лісів та діяльності нелегальних деревообробних пунктів на території області. До його складу увійшли як представники структурних підрозділів ОДА та правоохоронних органів, так і громадськість.

08:44 18.02.2020

Якщо вам телефонують від імені податківців і пропонують: «Надайте фінансову допомогу»,  знайте – це шахраї !

Якщо вам телефонують від імені податківців і пропонують: «Надайте фінансову допомогу», знайте – це шахраї !

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області попереджають платників області, що вкотре активізувалися телефонні шахраї, які діють під виглядом податківців.

17:40 17.02.2020

Шановні громадяни!

У випадку виявлення незаконної рубки дерев або нелегальної обробки деревини на території Чернігівської області, просимо повідомляти правоохоронні органи за номером телефону - 102, або звертатися на гарячу лінію Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства за номерами телефонів - (0462) 676-942, 0504191554.

17:34 17.02.2020