Дата: від до Скинути

Від платників податків Чернігівщини на підтримку української армії надійшло близько 203 млн грн військового збору

За січень – липень поточного року платниками податків Чернігівської  області сплачено близько 203 млн грн військового збору. Це майже на 29 млн грн більше аналогічного періоду  минулого року.

11:42 13.08.2019

До уваги спрощенців, які збираються у відпустку!

Головне управління ДФС у Чернігівській області нагадує, що фізичні особи - підприємці - платники єдиного податку першої і другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки, а також за період хвороби, підтвердженої копією листка (листків) непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів.

16:05 09.08.2019

До органів ДФС області надійшло близько 80 тис звернень щодо отримання адміністративних, консультативних та  інформаційних послуг

До органів ДФС області надійшло близько 80 тис звернень щодо отримання адміністративних, консультативних та інформаційних послуг

За  січень-липень 2019 року до податкових органів Чернігівської області надійшло близько 80 тис звернень від платників податків для отримання адміністративних, консультативних та  інформаційних послуг.

16:02 09.08.2019