Дата: від до Скинути

За недотримання законодавства порушникам доведеться сплатити понад 2 мільйони гривень штрафних фінансових санкцій

На Чернігівщині 1715 суб’єктів  господарювання мають ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Загалом діючих ліцензій 4769, в тому числі: на алкогольні напої - 2750 , на тютюнові вироби - 2019.

10:47 10.09.2019

Страховий стаж можна «докупити»

Останнім часом тема добровільної сплати ЄСВ набуває популярності. «Купити» страховий стаж, якого бракує, можна на підставі договору про добровільну сплату.

16:48 27.08.2019

Неповнолітня особа  є власником об'єкту житлової нерухомості. Як сплачувати податки

Неповнолітня особа є власником об'єкту житлової нерухомості. Як сплачувати податки

У Головному управлінні ДФС у Чернігівській області нагадали громадянам про те, що фізичні особи у 2019 році повинні сплатити податок на нерухоме майно протягом 60 днів з моменту отримання податкового повідомлення – рішення, прийнятого контролюючим органом.

16:45 27.08.2019