Міжнародна організація з міграції (МОМ)

Міжнародна організація з міграції (МОМ), яка є частиною системи ООН, в рамках проекту «Розвиток малих та середніх підприємств: Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, запрошує український мікро- та малий бізнес взяти участь у грантовій програмі.

13:58 07.03.2023

Шановні роботодавці!

З 29 січня 2023 року набрали чинності зміни до Закону України «Про зайнятість населення», які в тому числі гарантують роботодавцям компенсаційні виплати у різних розмірах та різної тривалості залежно від категорії працівників, яких вони приймають на роботу.

09:56 07.03.2023

Про надання інформації

Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції доводить до відома суб’єктів державної реєстрації лист Міністерства юстиції України від 27.02.2023 № 23303/8.4.3/32-23 щодо внесення змін до низки нормативно- правових актів Законом України від 06 вересня 2022 року № 2571-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення регулювання кінцевої бенефіціарної власності та структури власності юридичних осіб» для ознайомлення та врахування у роботі.

14:18 03.03.2023

Заблоковано 18 каналів та груп, створених для дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні через новий молодіжний рух – Нацполіція

Заблоковано 18 каналів та груп, створених для дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні через новий молодіжний рух – Нацполіція

09:11 01.03.2023

Про участь у вебінарі

Запрошуємо підприємців Чернігівської області та представників ТГ на вебінар «Актуальні питання з податкового законодавства. Інформаційна підтримка МСП».

14:16 28.02.2023