Дата: від до Скинути

Пільги на оплату житлово-комунальних послуг: кому передбачені знижки у розмірі 100 %, 50 %?

Пільги з оплати житлово-комунальних послуг надаються, якщо середньомісячний сукупний дохід сім’ї пільговика в розрахунку на одну людину за шість місяців, що передують місяцю звернення, не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу (у 2023 році це 3760 грн). Пільга призначається на 12 місяців з місяця, коли таке право виникає.

11:41 28.02.2023

Обговорення вимог законодавства щодо застосування засобів захисту рослин, основних причин отруєння бджіл, заходів щодо профілактики отруєння бджіл та механізмів установлення факту отруєння бджіл

З метою обговорення вимог законодавства щодо застосування засобів захисту рослин, основних причин отруєння бджіл, заходів щодо профілактики отруєння бджіл та механізмів установлення факту отруєння бджіл Мінагрополітики ініціювало проведення форуму на тему: «Заходи профілактики отруєння бджіл. Алгоритм дій при отруєнні бджіл засобами захисту рослин», який відбудеться 02 березня 2023 року о 14 год. 00 хв. у форматі Zoom-конференції.

21:07 24.02.2023

Прийнято новий закон щодо запобігання та протидії мобінгу (цькуванню)

Мобінг – це одна з форм дискримінації прав людини у трудових відносинах, яка проявляється через психологічне, економічне та інше насильство з метою приниження людської гідності. На робочому місці від нього потерпають чоловіки і жінки, досвідчені професіонали і молоді працівники. Мобінг існує як у державних установах, так і в приватних фірмах.

10:53 23.02.2023

Працевлаштували переселенця – отримайте компенсацію

6700 гривень щомісяця за працевлаштування внутрішніх переселенців. На таку компенсацію може розраховувати роботодавець у разі працевлаштування ВПО. З початку дії цієї програми (квітень 2022 року) нею скористалися 84 роботодавців області, які працевлаштували 192 внутрішньо переміщених людей.

16:44 22.02.2023

Перелік суб'єктів оціночної діяльності

Перелік суб'єктів оціночної діяльності, які зареєстровані у Чернігівській області, а також інших областях України можна переглянути на сайті Фонду державного майна України за посиланням https://www.spfu.gov.ua/ua/list/spf-estimate-registers-subjects.html у розділі Державного реєстру «Суб'єкти оціночної діяльності».

16:41 22.02.2023

Представ Україну на іграх нескорених

У вівторок, 14 лютого, Міністерство у справах ветеранів України відкрило реєстрацію на відбір до національної збірної Invictus Games-2023. Реєстрація триватиме до 14 березня (включно) 2023року.

21:55 17.02.2023

До “Армії відновлення” на Чернігівщині долучились більше 700 безробітних

Про це повідомила директорка обласного центру зайнятості Лідія Падалка. Більше 500 безробітних області зробили свій внесок у Перемогу, долучившись до суспільно корисних робіт, ще 200 – до громадських по розбору завалів пошкоджених будинків у Чернігові.

08:15 17.02.2023