Чи можна відмовити працівнику у відпустці через війну?

Відповідно до графіку відпусток працівник має йти у відпустку, але роботодавець відмовляє у наданні 24 календарних днів відпустки (згоден надати 22 дні) з мотивів воєнного стану. Чи має право працівник на відпустку повної тривалості?

09:17 16.03.2023

В 2023 році зросла тривалість страхового стажу,  необхідного для виходу на пенсію за віком

В 2023 році зросла тривалість страхового стажу, необхідного для виходу на пенсію за віком

З 1 січня 2023 року для того, щоб вийти на пенсію в 60 років, громадяни повинні мати  як мінімум 30 років страхового стажу. Такі зміни відбуваються через те, що в Україні протягом п'яти років (до 2028) щороку на один рік буде підвищуватися необхідний для отримання пенсійних виплат страховий стаж.  В 63 роки матимуть право на пенсію громадяни, які не мають 30-річного страхового стажу, але у яких стаж не менше 20 років. В 65 років пенсійні виплати призначать тим, хто має страховий стаж від 15 до 20 років.  Якщо ж у людини менше 15 років стажу, у віці 65 років вона буде мати право на отримання державної соціальної допомоги замість пенсійних виплат. Звернутись за призначенням пенсії можна як особисто – до будь-якого сервісного центру Пенсійного фонду України незалежно від місця проживання, так і дистанційно, скориставшись порталом електронних послуг ПФУ (https://portal.pfu.gov.ua/).

09:15 16.03.2023

Пенсіонери Чернігівщини  отримають оновлені виплати

Пенсіонери Чернігівщини отримають оновлені виплати

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2023 року з 1 березня ц.р. проведені індексації пенсій та щомісячних страхових виплат, підвищено розміри мінімальних пенсій по інвалідності колишнім військовослужбовцям та постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, збільшено рівень мінімальних пенсійних виплат окремим категоріям пенсіонерів.

09:15 14.03.2023

Пенсіонери Чернігівщини отримають оновлені виплати

08:40 14.03.2023

Для вивчення попиту на об’єкти приватизації

Для вивчення попиту на об’єкти приватизації Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернігівській області надсилає інформацію та просимо вашого сприяння у максимальному поширенні та розміщенні на ваших сайтах даної інформації задля пошуку потенційних інвесторів на об’єкти приватизації. Всіх зацікавлених просимо направляти до Управління забезпечення реалізації повноважень у Чернігівській області за адресою: м.Чернігів, пр.-т Миру,43 тел. (0462)6762225, ел.адреса: Chernigiv@spfu.gov.ua  Заздалегідь вдячні за співпрацю!

14:43 10.03.2023