За 10 місяців на рахунки платників Чернігівщини відшкодовано 962,5 млн грн ПДВ

В управлінні податків і зборів з юридичних осіб ГУ ДПС у Чернігівській області повідомили, що протягом 10 місяців поточного року у терміни встановлені законодавством проведено камеральні перевірки 223 суб’єктів господарювання-юридичних осіб щодо визначення достовірності нарахування сум бюджетного відшкодування ПДВ на загальну суму  понад 1 млрд гривень.

11:59 22.11.2019

На Чернігівщині СБУ викрила киянина з підробленим посвідченням співробітника спецслужби

Киянина, який використовував підроблене посвідчення співробітника СБУ для збору коштів нібито для учасників бойових дій, затримала на Чернігівщині Служба безпеки України.

16:55 21.11.2019

За десять місяців 2019 року по Чернігівщині сплачено 12,6 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками за десять місяців 2019 року сплачено 8,7 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.

12:50 19.11.2019

Легальна праця – запорука майбутньої пенсії

Одержуючи заробітню плату в «конверті», працездатні особи позбавляють себе гідної пенсії у майбутньому. На цьому наголошують у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області.

15:05 18.11.2019

Як наповнюються місцеві бюджети Чернігівщини

У Головному управлінні ДФС в Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області у січні-жовтні 2019 року надійшло понад 4,7 млрд грн від сплати податків і зборів.

16:27 15.11.2019

До Дня працівників сільського господарства

Завершуються польові роботи і країна готується відзначити професійне свято аграріїв – День працівників сільського господарства. За підсумками попереднього року Чернігівщина друга в Україні за виробництвом жита та кукурудзи, третя – вівса, п’ята – картоплі. Такі позиції область тримає другий рік поспіль. За виробництвом зерна на 1 особу вона є лідером країни. Чернігівщина входить до п’ятірки найбільших виробників молока. За обсягом продукції сільського господарства вона дев’ята серед регіонів.

15:23 14.11.2019

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків

До бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини у жовтні 2019 року сплачено 942,4 млн грн податків та зборів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року простежується збільшення суми на 6 відс. або на 54,9 млн гривень.

14:51 12.11.2019