У Чернігівській області припинено діяльність незаконної АЗС

Діяльність нелегальних заправних станцій, які створюються ділками від бізнесу задля швидкої власної наживи, не тільки спричиняє значні втрати бюджетних надходжень, але й становить загрозу екології регіону та життю його мешканців.

16:36 26.11.2019

Юристи податкової служби Чернігівщини виграли  в судах більше 160 млн грн

Юристи податкової служби Чернігівщини виграли в судах більше 160 млн грн

За інформацією управління правового забезпечення ГУ ДПС у Чернігівській області, станом на 1 листопада поточного року на розгляді в судах за участю органів ДПС Чернігівської області перебуває 877 справ різних категорій (з урахуванням справ, що перейшли з попередніх років) на загальну суму понад 1,5 млрд гривень.

16:25 26.11.2019

Андрій Прокопенко: «Головна умова для того, щоб інновація втілилась у життя, – це віра у себе»

В обласному центрі 22 листопада вперше організували регіональний інноваційний форум. Його учасники говорили про те, як сформувати ефективну інноваційну екосистему, щоб Чернігівщина стала більш привабливою для інвесторів.

14:12 25.11.2019

За 10 місяців на рахунки платників Чернігівщини відшкодовано 962,5 млн грн ПДВ

В управлінні податків і зборів з юридичних осіб ГУ ДПС у Чернігівській області повідомили, що протягом 10 місяців поточного року у терміни встановлені законодавством проведено камеральні перевірки 223 суб’єктів господарювання-юридичних осіб щодо визначення достовірності нарахування сум бюджетного відшкодування ПДВ на загальну суму  понад 1 млрд гривень.

11:59 22.11.2019

На Чернігівщині СБУ викрила киянина з підробленим посвідченням співробітника спецслужби

Киянина, який використовував підроблене посвідчення співробітника СБУ для збору коштів нібито для учасників бойових дій, затримала на Чернігівщині Служба безпеки України.

16:55 21.11.2019

За десять місяців 2019 року по Чернігівщині сплачено 12,6 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками за десять місяців 2019 року сплачено 8,7 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.

12:50 19.11.2019

Легальна праця – запорука майбутньої пенсії

Одержуючи заробітню плату в «конверті», працездатні особи позбавляють себе гідної пенсії у майбутньому. На цьому наголошують у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області.

15:05 18.11.2019

Як наповнюються місцеві бюджети Чернігівщини

У Головному управлінні ДФС в Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області у січні-жовтні 2019 року надійшло понад 4,7 млрд грн від сплати податків і зборів.

16:27 15.11.2019