До Дня працівників сільського господарства

Завершуються польові роботи і країна готується відзначити професійне свято аграріїв – День працівників сільського господарства. За підсумками попереднього року Чернігівщина друга в Україні за виробництвом жита та кукурудзи, третя – вівса, п’ята – картоплі. Такі позиції область тримає другий рік поспіль. За виробництвом зерна на 1 особу вона є лідером країни. Чернігівщина входить до п’ятірки найбільших виробників молока. За обсягом продукції сільського господарства вона дев’ята серед регіонів.

15:23 14.11.2019

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків

До бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини у жовтні 2019 року сплачено 942,4 млн грн податків та зборів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року простежується збільшення суми на 6 відс. або на 54,9 млн гривень.

14:51 12.11.2019

У Бобровиці припинено незаконну трансляцію 26 російських телеканалів

До представника Національної ради у Чернігівській області Ірини Сенченко 7 листопада  надійшла інформація, що в одному із закладів відпочинку міста Бобровиця транслюються телеканали, щодо яких в Україні діють законодавчі обмеження. У співпраці з фахівцями обласного управління СБУ це правопорушення було припинено.

14:34 12.11.2019

Перерахування коштів за товар чи послугу в безготівковій формі банківським переказом на поточний рахунок продавця без застосування  платіжних карток не потребує РРО, - Сергій Верланов

Перерахування коштів за товар чи послугу в безготівковій формі банківським переказом на поточний рахунок продавця без застосування платіжних карток не потребує РРО, - Сергій Верланов

Державна податкова служба продовжує роз’яснювати положення Закону України "Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" і Закон України № 128 від 20.09.2019 (далі – Закон). Так, якщо розрахунки за придбаний товар (послугу) проводяться у безготівковій формі без застосування платіжних карток і кошти перераховуються з поточного рахунку покупця на поточний рахунок продавця, така операція не потребує застосування РРО. Теж саме стосується випадків, коли покупець розраховується з продавцем шляхом внесення коштів через банк для подальшого їх зарахування на поточний рахунок продавця. "Спрацьовує" звільнення, передбачене для банківських операцій відповідно до пункту 2 статті 9 Закону.

16:57 11.11.2019

Про дотримання правил пожежної безпеки під час експлуатації обігрівальних приладів та печей в осінньо-зимовий період

Департамент агропромислового розвитку повідомляє, що в поточному році на об’єктах АПК області виникло 5 пожеж: 3 пожежі під час жнивної компанії 2019 року, внаслідок чого знищено 28 га зернових на корені, збитки від яких склали 426,9 тис. грн. та 2 пожежі на об’єктах, збитки від яких склали 55,0 тис. грн. (в 2018 році відповідно 7 пожеж та 134 тис. грн. збитків).

11:42 11.11.2019

ОГОЛОШЕННЯ!

15 листопада 2019 року скликана сорок восьма (позачергову) сесія Парафіївської селищної ради сьомого скликання в приміщенні селищної ради.

17:15 08.11.2019