ОГОЛОШЕННЯ !!!

Відповідно до розпорядження  селищного голови № 11 від 21.01.2020 року скликана п’ятдесята сесія Парафіївської селищної ради сьомого скликання, яка відбудеться 31 січня  2020 року  о 14 годині в приміщенні Парафіївського селищного будинку культури.

08:20 22.01.2020

Подарунки в 2020 році: з якої суми сплачується податок на доходи фізичних осіб

Головне управління ДПС у Чернігівській області нагадує, що до розрахунку загального місячного (річного) оподаткованого доходу не включається  вартість дарунків, наданих фізичній особі не в грошовій формі юридичною особою або фізичною особою - підприємцем  – у частині, що не перевищує 25 відсотків однієї мінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої на 1 січня  звітного податкового року, за винятком грошових виплат у будь-якій сумі (відповідно пп.165.1.39 п.165.1 ст.165 Податкового кодексу України (далі - ПКУ).

17:27 21.01.2020

Застосування штрафів за необладнання, відсутність реєстрації витратомірів-лічильників та рівнемірів-лічильників рівня пального перенесено на 1 квітня

З 29 грудня 2019 року вступили в дію зміни до Податкового кодексу і Закону України від 19.12.1995 р. № 481 «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», внесені Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України (щодо покращення адміністрування акцизного податку)» від 18.12.2019 р. № 391-IX.

19:23 20.01.2020

До яких порушень вдаються при продажу підакцизних товарів

Управлінням контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДПС у Чернігівській області протягом 2019 року проведено 179 перевірок суб'єктів господарювання, що займаються роздрібною торгівлею алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним, за результатами яких виявлено 167 порушень.

18:47 20.01.2020

Щодо змін у ліцензуванні підакцизних товарів

В Управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДПС у Чернігівській області інформують про зміни в умовах отримання ліцензій.

08:22 20.01.2020

На Чернігівщині минулого року надходження на соціальні потреби склали  понад 4,8 млрд  гривень

На Чернігівщині минулого року надходження на соціальні потреби склали понад 4,8 млрд гривень

Платниками Чернігівщини у 2019 році  сплачено понад 4,8 млрд гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. В управлінні податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Чернігівській області наголошують, що у порівнянні з попереднім роком надходження збільшились на 686 млн гривень.

15:53 17.01.2020