Дата: від до Скинути

У фальсифікаторів алкогольної та тютюнової продукції вилучено  «майна» на 2,5 мільйони гривень

У фальсифікаторів алкогольної та тютюнової продукції вилучено «майна» на 2,5 мільйони гривень

Канал з транспортування та збуту оптових партій цигарок та алкогольного сурогату перекрили працівники податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області спільно з працівниками Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України, під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області.

16:56 03.12.2019

Графік сеансів телефонного зв’язку  «гаряча лінія» ГУ ДПС  у  Чернігівській  області у грудні 2019 року

Графік сеансів телефонного зв’язку «гаряча лінія» ГУ ДПС у Чернігівській області у грудні 2019 року

Дата та час проведення сеансу Тема На запитання платників відповідає: Телефонува ти за номером: 04.12.2019р. з 10.00 до 11.00 Новації у сфері застосування реєстраторів розрахункових операцій Начальник управління податкових перевірок, трансфертного ціноутворення та міжнародного оподаткування Шульга Євгеній Вікторович 652-310 06.12.2019р. з 10.00 до 11.00 Реалізація та захист прав людини, зокрема соціально незахищених верств населення, учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих внаслідок зазначеної операції Заступник начальника управління-начальник відділу досудового врегулювання спорів та супроводження судових спорів Репех Олександр Олександрович 652-969

16:43 03.12.2019

Про результати моніторингу звітності по контрольованим операціям

Управління податкових перевірок, трансфертного ціноутворення та міжнародного оподаткування Головного управління ДПС у Чернігівській області інформує, що за результатами звітної кампанії щодо контрольованих операцій за  минулий рік, 25 суб’єктів господарювання області подали звіти на загальну суму більш як 3,5 млрд гривень.

16:41 03.12.2019

Шахрайські спроби виманювання грошей стають більш «вишуканими»

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області застерігають суб’єктів господарювання: днями зафіксовано дзвінки невідомих осіб керівникам суб’єктів господарювання Менського району. Дзвінки надходять з  номеру 099-396-50-38.

12:14 02.12.2019

У Чернігові вкотре припинили підпільне «алкогольне виробництво»

Такі поняття як життя та здоров‘я людей мабуть мало що значать для злочинців, коли є можливість швидко и легко заробити. Навіть, якщо за це передбачена кримінальна відповідальність до 10 років позбавлення волі.

16:28 27.11.2019

У Чернігівській області припинено діяльність незаконної АЗС

Діяльність нелегальних заправних станцій, які створюються ділками від бізнесу задля швидкої власної наживи, не тільки спричиняє значні втрати бюджетних надходжень, але й становить загрозу екології регіону та життю його мешканців.

16:36 26.11.2019

Юристи податкової служби Чернігівщини виграли  в судах більше 160 млн грн

Юристи податкової служби Чернігівщини виграли в судах більше 160 млн грн

За інформацією управління правового забезпечення ГУ ДПС у Чернігівській області, станом на 1 листопада поточного року на розгляді в судах за участю органів ДПС Чернігівської області перебуває 877 справ різних категорій (з урахуванням справ, що перейшли з попередніх років) на загальну суму понад 1,5 млрд гривень.

16:25 26.11.2019

Андрій Прокопенко: «Головна умова для того, щоб інновація втілилась у життя, – це віра у себе»

В обласному центрі 22 листопада вперше організували регіональний інноваційний форум. Його учасники говорили про те, як сформувати ефективну інноваційну екосистему, щоб Чернігівщина стала більш привабливою для інвесторів.

14:12 25.11.2019